Інтерфакс-Україна
16:24 06.09.2016

ЕС розпочало дискусію з Україною через відсутність прогресу у впровадженні Директиви з оцінки екологічного впливу

1 хв читати
ЕС розпочало дискусію з Україною через відсутність прогресу у впровадженні Директиви з оцінки екологічного впливу

Енергетичне співтовариство (ЕС) відкрило дискусію з Україною через порушення країною зобов'язань у частині імплементації Директиви з оцінки впливу на довкілля, повідомляється на сайті об'єднання.

За попередньою оцінкою ЕС, Україна не привела внутрішнє законодавство у відповідність до директиви, хоча мала це зробити ще до 2013 року.

ЕС пропонує Україні протягом двох місяців викласти свою позицію з цього питання.

Як повідомлялося, раніше директор Секретаріату ЕС Януш Копач звинуватив владу України в тому, що вона протидіє впровадженню нових правил у сфері енергоефективності.

ОСТАННЄ

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА