17:11 06.09.2016

ФГВФО і "Transparency International Україна" розпочинають пілотний проект із продажу активів неплатоспроможних банків

2 хв читати

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) та громадська організація "Transparency International Україна" підписали офіційний договір про взаємодію щодо реалізації пілотного проекту з продажу активів неплатоспроможних банків, повідомив ФГВФО на веб-сайті.

Згідно з повідомленням, крім того, сторони підписали регламент роботи нової електронної торгової системи.

"Спільна робота над документами тривала майже два місяці, і їх підписання дало офіційний старт впровадженню в життя "пілота" нової системи продажу активів неплатоспроможних банків "ProZorro.Продажі", - йдеться в повідомленні.

Згідно з умовами підписаного договору, "Transparency International Україна" у рамках реалізації пілотного проекту забезпечує створення та функціонування електронної системи торгів, яка будується на принципах електронної системи публічних закупівель ProZorro, а також здійснює повноваження її адміністратора та забезпечує збереження і цілісність даних, внесених до центральної бази даних системи.

На початок жовтня 2016 року "Transparency International Україна" має підготувати і передати на узгодження ФГВФО проекти технічних вимог і технічного завдання до нової системи торгів. Прогнозними параметрами продуктивності нової електронної системи передбачається можливість одночасного проведення 20 аукціонів за годину і до 200 аукціонів на добу, йдеться в повідомленні.

"Документарне забезпечення було одним із найскладніших етапів у підготовці пілотного проекту "ProZorro.Продажі". Нам було важливо ретельно узгодити обов'язки сторін і регламент роботи системи. Решта - справа техніки: відпрацювання процедур, тестування системи, приєднання майданчиків відбуватиметься максимально швидкими темпами", - наводить прес-служба ФГВФО слова керівника пілотного проекту "ProZorro.Продажі" Олексія Соболева.

Виконавча дирекція ФГВФО 7 липня поточного року прийняла рішення про запровадження пілотного проекту щодо організації продажу майна (активів) неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються. У рамках реалізації проекту 32 організатори електронних торгів уже отримали ключі доступу до прототипу центральної бази даних.

В основу нової системи електронних торгів, розробкою якої у співпраці з ФГВФО опікується команда ProZorro, покладено принцип рівного доступу як потенційних покупців, так і організаторів торгів до виставлених на продаж активів. Нова система має підвищити конкуренцію, що, у свою чергу, сприятиме збільшенню надходжень від продажу активів неплатоспроможних банків і дозволить ФГВФО в більш повній мірі задовольняти вимоги кредиторів неплатоспроможних банків.

Як повідомлялося, багатосторонній меморандум щодо намірів співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації активів неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються, Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ), Національний банк України, ФГВФО і "Transparency International Україна" підписали 24 червня поточного року.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЦВК Киргизстану підведе підсумки референдуму про Конституцію упродовж 15 днів

До кінця року перед Міністерством охорони здоров'я стоїть завдання зробити 47 млн. COVID-щеплень

Конституційний референдум у Киргизстані відбувся

Жіночі асоціації вимагають відставки голови Євроради після протокольного інциденту в Анкарі

Китай на початковому етапі пандемії COVID-19 не зміг надати повного доступу до інформації про те, що відбувається

Влада Харкова просить пільговиків утриматися від поїздок у громадському транспорті в години пік у зв'язку з ситуацією з COVID-19

В Індії на тлі зростання захворюваності COVID-19 заборонили експорт лікарського препарату "Ремдесивір"

У Києві за добу 697 людей захворіли Covid-19, 42 померли, 236 одужали

У "червоній зоні" епіднебезпеки половина областей України і Київ

Боррель: Повернення до миру в М'янмі ускладнює геополітична конкуренція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА