Інтерфакс-Україна
16:20 07.09.2016

Донори з Дніпропетровської області з початку проведення АТО врятували життя близько 800 поранених бійців

1 хв читати
Донори з Дніпропетровської області з початку проведення АТО врятували життя близько 800 поранених бійців

З початку проведення на Донбасі антитерористичної операції в медичних закладах Дніпропетровської області пораненим і хворим бійцям перелили 3,5 тис. л крові, повідомив журналістам голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

За його словами, донори з області допомогли врятувати життя близько 800 поранених.

"З початку війни на сході країни лікарні Дніпропетровської області приянили тисячі бійців. "Швидкі" продовжують доставляти до медустанови поранених. Самовіддано рятують життя військових не лише лікарі, але і жителі області. Майже 11 тисяч донорів здали для бійців близько 5 тисяч літрів крові", - розповів голова ОДА.

За більш ніж два роки в лікарнях Дніпропетровської області майже 800 пораненим перелили 3,5 тис. літрів крові. Залишилася кров, яку здавали донори для військових, врятувала життя травмованим і важко хворим.

"З початку АТО влаштовуємо спеціальні акції, на які запрошуємо здати кров для поранених бійців. Кожен раз збираються кілька сотень людей. Завдяки нашим добровільним помічникам в обласній станції переливання крові є достатні запаси. Проте їх потрібно постійно поповнювати. Тому ми очікуємо всіх, хто хоче стати донором для бійців та інших пацієнтів лікарень області", - зазначила головний лікар обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у половому будинку в Запоріжжі зросла до шести осіб - ОВА

РФ вдарила по пологовому будинку Запоріжжя, попередньо, вже двоє постраждалих

1-й корпус НГУ "Азов" заявив про незгоду із судовим рішенням, яке визнає незаконною передачу земель для НВМК

У Вінниці невідомий влаштував стрілянину по групі оповіщення ТЦК та СП

Росіяни масовано вдарили по Сумщині - ДСНС

В Одеській області повернули світло 300 тис. родин, без світла ще 33,1 тис. – ДТЕК

Маск про несанкціоноване використання Starlink на російських ударних БпЛА: Схоже, заходи, яких ми вжили дали результат

Укрзалізниця повідомила про ситуацію із залізничним сполученням в небезпечних районах

Росія випустила по Україні за січень понад 6000 БпЛА, близько 5500 КАБ та 158 ракет - Зеленський

Понад 1500 будинків у Києві підключили до теплопостачання впродовж ночі – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА