17:49 07.09.2016

Порошенко очікує від ГУР Міноборони зміцнення співпраці з колегами з НАТО і ЄС

2 хв читати
Порошенко очікує від ГУР Міноборони зміцнення співпраці з колегами з НАТО і ЄС

Президент України Петро Порошенко під час привітання військовослужбовців Головного управління розвідки Міністерства оборони з професійним святом розповів про завдання, які стоять перед військовими розвідниками.

"Щодо подальших очікувань від військової розвідки в рамках виконання положень Стратегії національної безпеки України президент акцентував на необхідності приведення структури воєнної розвідки у відповідність стандартам НАТО з урахуванням досвіду бойових дій на Сході України; розширення можливостей агентурної розвідки і нарощування потенціалу радіоелектронних, космічних та геопросторових досліджень, передусім, на тимчасово окупованих територіях України; посилення аналітичного напряму діяльності; налагодження співпраці зі спеціальними службами держав-членів НАТО і Європейського Союзу", - повідомляє прес-служба глави Української держави в середу.

У день 24-ої річниці воєнної розвідки України П. Порошенко відвідав Центр технічної розвідки ГУР Міноборони України, де обробляється інформація про діяльність Збройних сил країни-агресора - РФ в Криму і на окупованих територіях України. Президент також ознайомився з новими засобами розвідки, йому були представлені факти порушення Мінських домовленостей, виявлені українськими розвідниками з допомогою сучасних засобів розвідки.

На думку президента, створення Центру є вагомим внеском у розвиток єдиної системи розвідувального забезпечення держави. "Фактично, це початок автоматизації процесу збору і обробки розвідувальної інформації. Подальше нарощування можливостей цього Центру дасть можливість інтегрувати дані, отримані всіма видами технічної розвідки (космічної, повітряної та радіоелектронної), і передавати їх в Генеральний штаб Збройних сил України, Міністерству оборони України, а також у Головний ситуаційний центр України. Впевнений, що Центр технічної розвідки стане однією з головних складових майбутньої об'єднаної автоматизованої системи управління військовою розвідкою України ", - підкреслив П. Порошенко.

Вітаючи військових розвідників з професійним святом, він відзначив діяльність усіх його підрозділів, подякував за мужність, виявлену під час виконання бойових завдань поблизу донецького і луганського аеропортів, у боях на Савур-Могилі, за участь у визволенні Слов'янська, Краматорська, боях під Дебальцевим і в багатьох інших пунктах. Високо оцінив роботу і ветеранів військової розвідки, завдяки яким "виросла нова генерація високопрофесійних оперативних офіцерів, аналітиків та фахівців технічних видів розвідки".

"Там, де було гаряче, попереду завжди були ці воїни-розвідники", - підкреслив П. Порошенко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Порошенко проведе в РНБО нараду через ситуацію навколо ПриватБанку

Коломойський оприлюднить домовленості про націоналізацію ПриватБанку в разі програшу Порошенка на виборах

Доповідь Мюллера: РФ широкомасштабно втручалася в американські президентські вибори-2016

Письменника Дмитра Бикова відправили з Уфи до Москви на лікування

Суд роз'яснив, що "зняття арешту з низки рахунків Януковича" не стосується коштів, які є предметом кримінального провадження

Громадські організації заявляють про незадеклароване майно одного з претендентів на посаду голови податкової служби

Україна встановить дипломатичні відносини зі Співдружністю Домініки

АМПУ відкрила морський вокзал в Ізмаїлі після реконструкції за 52 млн грн

Бойовики з опівночі чотири рази порушили режим тиші в зоні ООС, поранено одного українського військового

Нацбанк поза політикою і члени його правління планують відпрацювати весь визначений законом термін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА