11:32 08.09.2016

У Києві запустили комунікаційну платформу "Декорупція"

1 хв читати
У Києві запустили комунікаційну платформу "Декорупція"

У Києві в четвер відбувся публічний запуск комунікаційної платформи "Декорупція", що стане майданчиком для обговорення у сфері запобігання і протидії корупції.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", цю комунікаційну платформу ініціювала Національний рада реформ, але при цьому платформа буде незалежною від будь-яких держорганів.

Перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова зазначила, що антикорупційна реформа є однією з найбільш складних, адже вона стосується всіх сфер життя та державних органів країни. Тому, за її словами, важливо було створити майданчик, де представники держорганів і міжнародних організацій, експерти могли би обговорювати тему боротьби з корупцією.

"Корупція не повинна нести ризик для нацбезпеки і не повинна заважати стабільному розвитку країни", - сказала Н.Севостьянова.

За її словами, на шляху проведення реформи боротьби з корупцією дуже важливою є комунікаційна складова. "На наш погляд, найбільша проблема всіх реформ, які здійснюються в країні, - це відсутність належної комунікації або відсутність комунікації загалом", - сказав вона, додавши, що саме тому запуск такої антикорупційної платформи дуже важливий.

Основною метою комунікаційної платформи є підтримка імплементації антикорупційної реформи в Україні. Зокрема учасники ініціативи мають намір працювати над формуванням нульової толерантності суспільства до виявів корупції.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА