Інтерфакс-Україна
09:40 12.09.2016

МОЗ розраховує на впровадження вільного вибору лікаря та залежності зарплат лікарів від кількості пацієнтів до середини 2017

1 хв читати
МОЗ розраховує на впровадження вільного вибору лікаря та залежності зарплат лікарів від кількості пацієнтів до середини 2017

Заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк розраховує на запровадження принципу вільного вибору лікаря пацієнтом і залежності заробітних плат лікарів від кількості пацієнтів до середини 2017 року.

"Ми хотіли б почати з лікаря, до якого людина звертається першим, - сімейний лікар, терапевт, педіатр - і застосувати принцип "гроші йдуть за людиною". Ось цей лікар буде отримувати гроші за реального людину, яку він веде, яка з ним уклала договір", - сказав П.Ковтонюк в ефірі "1+1".

Він зазначив, що громадяни отримають можливість самостійно обирати свого лікаря, а лікарі отримуватимуть зарплату залежно від кількості обслуговуваних пацієнтів.

За словами заступника міністра, завдяки застосуванню такого принципу доходи лікарів значно зростуть.

"Я думаю, що вже навесні або в середині 2017 року ми скажемо пацієнтам: Ідіть і шукайте собі лікаря, укладайте договір із ним", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лавров заявляє, що зустріч Путіна і Зеленського не планується - ЗМІ

Спецпредставник Келлог збирається відвідати Київ - ЗМІ

Ціни на електроенергію в Україні продовжують зростати при її значному профіциті – ексміністерка енергетики

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА