Інтерфакс-Україна
13:30 12.09.2016

Вісім бригад екстреної медичної допомоги буде створено в Київській області до 2018 р.

1 хв читати
Вісім бригад екстреної медичної допомоги буде створено в Київській області до 2018 р.

Три бригади екстреної медичної допомоги (ЕМД) буде створено до кінця 2016 року в Київській області за рахунок обласного бюджету в рамках програми, розробленої Київською облдержадміністрацією.

Про це повідомляє прес-служба Київської ОДА з посиланням на першого заступника голови Лева Парцхаладзе.

Прес-служба уточнює, що три бригади будуть створені до кінця 2016 р., ще п'ять – протягом 2017 року.

У прес-релізі також повідомляється, що в рамках цієї програми буде закуплено нові медичне обладнання для забезпечення бригад ЕМД, реанімобілі, обладнання диспетчерської та опорних пунктів.

"Особливу увагу буде приділено системі тарифікації та оплати праці працівників екстреної медичної допомоги", - наголошується в релізі.

За даними ОДА, в Київській області щорічно понад 500 тис. жителів потребують екстреної та невідкладної медичної допомоги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА