Інтерфакс-Україна
14:25 12.09.2016

РФ голосуватиме проти під час розгляду питання про надання транша МВФ Україні - Силуанов

1 хв читати
РФ голосуватиме проти під час розгляду питання про надання транша МВФ Україні - Силуанов

Російська Федерація голосуватиме проти під час розгляду питання про надання коштів Міжнародного валютного фонду (МВФ) Україні, повідомив міністр фінансів Антон Силуанов на прес-конференції в понеділок.

"Ми сьогодні дамо всі необхідні розпорядження нашому представнику в Міжнародному валютному фонді про те, що під час розгляду питання про надання транша кредиту МВФ Україні ми голосуватимемо проти цього рішення, оскільки вважаємо, що його прийнято не відповідно до діючих правил", - сказав А.Силуанов.

За його словами, в понеділок "міркування" Росії буде направлено "у вигляді листа директору-розпоряднику пані Крістін Лагард". "Можливо, фонд не мав у повному обсязі всієї інформації про переговори, хоча, здавалося б, дивно - вся переговорна наша позиція була відкритою", - додав А.Силуанов.

До 2018 року програма МВФ щодо України не передбачає коштів на погашення боргу перед РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сторони підготували оновлений і доопрацьований рамковий документ щодо миру – спільна заява делегацій України і США

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

Вже двоє загиблих і 8 постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських дронів - ОВА

Одна людина загинула, 4 постраждали внаслідок ворожих ударів по Харкову

Рубіо: Я вірю, що ми досягнемо мети, нам просто потрібно більше часу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА