14:14 14.09.2016

Кличко домовився із забудовниками про добровільну відмову від приватної охорони на будівництвах Києва

2 хв читати
Кличко домовився із забудовниками про добровільну відмову від приватної охорони на будівництвах Києва

Київський міський голова Віталій Кличко, представники Національної поліції в м. Києві та будівельні компанії підписали меморандум про співпрацю у сфері забезпечення законності, правопорядку та взаєморозуміння з громадськістю під час здійснення будівельної діяльності на території Києва.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", підписання відбулося в середу в Києві.

Документ передбачає, що забудовники не пізніше ніж за 60 днів до початку будівництва в добровільному порядку проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями прилеглих до будівництва житлових будинків, за десять днів - розміщують біля воріт будівельного майданчика інформаційний стенд із детальною інформацією про проект будівництва, отримані документи на користування земельною ділянкою.

Крім того, меморандум передбачає, що забудовники в добровільному порядку відмовляються від залучення приватних охоронних компаній та окремих фізичних осіб для охорони будівельних майданчиків на території столиці.

У свою чергу Київська міська державна адміністрація, згідно з меморандумом, забезпечує вчасне оприлюднення на веб-порталі територіальної громади Києва та сайті Київської міськради рішення або розпорядження КМДА щодо відведення земельних ділянок, реєстру укладених договорів оренди земельних ділянок та інших документів, виданих забудовникам.

КМДА зобов'язується публічно вести "Містобудівний кадастр Києва" із нанесенням інформації про всі будмайданчики на території столиці та зазначенням документів, які підтверджують законність будівництва на них.

Крім того, меморандум підписали представники Київського управління Національної поліції та Патрульної поліції. Правоохоронці мають визначити окремий номер телефону в режимі гарячої лінії для звернень із питань або подій, які виникають під час будівництва в столиці, а також забезпечити дотримання громадського порядку під час будівництва на території Києва, зокрема на договірній основі із забудовниками - охорону будмайданчика.

Меморандум підписали представники 11 будівельних компаній, які провадять свою діяльність на території столиці, зокрема "УкрБуд", "Київміськбуд", "Нова Слобідка", "ІнтегралБуд", "Житлоінвестбуд".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА