Інтерфакс-Україна
14:29 14.09.2016

"Київміськбуд" після страйку поновив будівельні роботи

2 хв читати
"Київміськбуд" після страйку поновив будівельні роботи

ПАТ "Холдингова компанія (ХК) "Київміськбуд" (Київ) після тижневого страйку поновило будівельно-монтажні роботи на всіх будмайданчиках компанії.

"Зважаючи на хвилювання з боку людей, що вкладають кошти у будівництво "Київміськбуду", нині в активній фазі ведуться всі роботи на будівельних майданчиках", - повідомила прес-служба.

При цьому в компанії наголосили, що керівництво прийняло рішення поновити будівельні роботи, щоб "не доводити ситуацію до критичної точки", а також запевнило, що об'єкти будівництва будуть готові у визначений термін.

Як повідомлялося, ХК "Київміськбуд" 9 серпня 2016 року заявила про призупинення робіт на всіх своїх об'єктах до вирішення конфліктної ситуації з блокуванням будівництва на ділянці в провулку Святошинському, 2 в однойменному районі Києва.

Забудовник 5 вересня розпочав підготовчі роботи для будівництва багатоповерхового житлового будинку в пров. Святошинському, 2. Місцеві жителі виступили проти будівництва і почали блокувати будівельні роботи, закидати камінням техніку та будівельників "Київміськбуду". Загострення конфлікту відбулося в ніч на 6 вересня, коли на ділянку прибули народні депутати з представниками добровольчих батальйонів, які також намагалися пройти на будмайданчик.

Унаслідок конфлікту за зазначеною адресою постраждали кілька будівельників компанії, поліцейські та місцеві жителі. За результатами конфлікту було відкрито три кримінальні провадження: за фактом перешкоджання депутатській діяльності (ч. 1 ст. 351 КК), за фактом травмування поліцейського (ст. 345) і за фактом хуліганських дій (ч. 4 ст. 296).

Земельна ділянка у пров. Святошинському, 2 була передана ПАТ "ХК "Київміськбуд" для будівництва та експлуатації житлового будинку зі вбудованими нежитловими приміщеннями рішенням Київської міської ради (Київрада) в 2014 році. Після цього 20 березня 2015 року між компанією та Київрадою було укладено договір оренди земельної ділянки терміном на три роки.

Водночас у "Київміськбуді" зазначали, що на орендованій ним земельній ділянці було обладнано незаконну автомобільну стоянку.

Згідно з розміщеною на веб-сайті "Київміськбуду" проектною документацією щодо будівництва житлового будинку в пров. Святошинському, 2, площа відведеної земельної ділянки становить 0,5 га, площа забудови житлового будинку з урахуванням підземного паркінгу - 980,7 кв. м. До зведення планується 25-поверховий житловий будинок площею 19,25 тис. кв. м на 183 квартири, із загальною площею квартир 12,977 тис. кв. м. Площа запланованого до будівництва підземного паркінгу на 138 машиномісць становить 1,3 тис. кв. м. Орієнтовний термін будівництва об'єкта – 29,5 місяця.

ОСТАННЄ

Знеструмлені споживачі у п'яти областях внаслідок ударів РФ, аварійні відключення застосовані у чотирьох

Зеленський: росіяни застосували 22 ракети різних типів та понад 460 дронів, відомо, що чотири дрони залетіли до Молдови та Румунії

Четверо жителів Київської області постраждали через ворожу атаку вночі, серед них – неповнолітня

В Києві за розпорядженням НЕК "Укренерго" введено екстрені відключення електроенергії – КМВА

Удар росіян по Києву: 6 загиблих, 13 постраждалих, серед яких одна дитина – ДСНС

Мінспорту з партнерами запустило Платформу національної ідентичності

Унаслідок атаки дронів на Одещині шестеро поранених, серед них двоє дітей

Росія вночі атакувала об'єкти енергетичної інфраструктури

Кличко підтвердив інформацію щодо шести жертв

Поліція перевіряє інформацію щодо обмеження доступу до укриття у Подільському районі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА