Інтерфакс-Україна
14:32 15.09.2016

НБУ зберіг прогноз резервів $17,2 млрд на кінець 2016 р.

1 хв читати
НБУ зберіг прогноз резервів $17,2 млрд на кінець 2016 р.

Національний банк України (НБУ) прогнозує збільшення міжнародних резервів країни до кінця поточного року до $17,2 млрд з $14,1 млрд на початок вересня за умови отримання четвертого транша кредиту Міжнародного валютного фонду за програмою розширеного фінансування EFF.

"НБУ зберігає прогноз резервів $17,2 млрд на кінець 2016 року за умови отримання четвертого транша", – сказала глава центробанку Валерія Гонтарєва на прес-конференції в Києві в четвер.

Вона зазначила, що рішення МВФ про виділення Україні третього транша кредиту EFF на $1 млрд, які підуть на поповнення валютних резервів, відкривають країні доступ до отримання іншого фінансування - $1 млрд від розміщення єврооблігацій під гарантії США і залучення EUR600 млн макрофінансової допомоги від Єврокомісії. В. Гонтарева зазначила, що в НБУ розраховують на отримання цих коштів до кінця поточного року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

Фрагменти тіл, знайдені на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області, належать 6 людям - прокуратура

Кабмін ухвалив рішення щодо держпідтримки ОСББ та бізнесу - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА