Інтерфакс-Україна
16:48 15.09.2016

Луценко: У справі Кернеса фігурують деякі нардепи, але наразі вони проходять як свідки

1 хв читати
Луценко: У справі Кернеса фігурують деякі нардепи, але наразі вони проходять як свідки

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що в справі мера Харкова Геннадія Кернеса фігурують народні депутати, і у разі виявлення фактів, що свідчитимуть про їхню провину, до Верховної Ради України буде внесено подання про зняття з них недоторканності.

"Якщо ми говоримо про народних депутатів, які фігурують у цій справі, а він там не один. Безумовно, ми працюватимемо, і в тоді, коли отримаємо факти, наприклад особисті підписи, документи... ми вийдемо на подання до Верховної Ради про зняття депутатської недоторканності з тієї чи іншої особи", - заявив він на прес-конференції в четвер у Києві.

При цьому, відповідаючи на запитання, чи є фігуранти справи підозрюваними, генпрокурор сказав: "Зараз усі проходять як свідки. Тоді, коли ми отримаємо документи з міськради, ми пред'явимо їм (підозру - ІФ) звинувачення, і вони перейдуть в інший статус".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Мінкультури розповіли, якими інструментами будуть стимулювати створення професійної спільноти театральних критиків

Буданов закликав українців не вестися на маніпуляцію емоціями, до якої вдається РФ

Керівниці "Сегежа Україна" висунута підозра через передачу синові майна держпідприємства – Офіс генпрокурора

Фінансування сфери кіно на 2026р необхідно збільшити щонайменше до 500-600 млн грн - Мінкультури

Енергоспоживання продовжує зростати з початку тижня через спеку

Зеленський заслухав доповідь Малюка і погодив деякі операції СБУ

Фінляндія передала Україні загалом 31 автомобіль рятувальної служби з січня цього року - уряд

Уряд призначив Цивінського директором БЕБ

ВАКС визнав винним ексголову ДСА Сальникова у зловживанні впливом і засудив до 3 років позбавлення волі

У Мінкультури наразі немає планів реорганізовувати "Довженко-Центр" - Григоренко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА