Інтерфакс-Україна
17:43 15.09.2016

Голова ПАРЄ: Асамблея має працювати з делегаціями і Росії, і України

1 хв читати

Голова Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт (Pedro Agramunt) виступає за роботу в організації делегацій і України, і Росії.

"Україна та Росія несуть спільну відповідальність щодо досягнення цієї мети (врегулювання конфлікту - ІФ), і ПАРЄ має продовжувати працювати з представниками обох сторін так, щоб їхні країни робили свою частину роботи для повного виконання Мінських домовленостей", - заявив він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Говорячи про свою нещодавню поїздку до Росії, голова ПАРЄ зазначив, що вбачає свою роль у забезпеченні рівних прав участі в роботі Асамблеї парламентських делегацій усіх держав-членів Ради Європи.

П.Аграмунт назвав "винятковою" ситуацію, коли парламент Росії вирішив не затверджувати делегацію для сесії Асамблеї, і голосу парламентарів від цієї держави немає в ПАРЄ.

Водночас він висловився за розвиток діалогу.

"Це правда, що наші відносини були затьмарені проблемами, але вони не розірвані і можуть бути налагоджені. Зібравши членів Асамблеї разом, ми зможемо досягти довіри і спільного розуміння того, що мирне та процвітаюче суспільство може бути побудоване лише на фундаменті свободи, демократії, прав людини та верховенства закону", - сказав П.Аграмунт.

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з представниками енергокомпаній США ініціативи щодо нафти, газу та ядерної енергетики

Більшість українців вважають, що в Україні ведуться спроби боротьби з корупцією, – опитування

Аварійні відключення запроваджено у Києві та 12 областях, внаслідок ударів РФ є знеструмлення в кількох регіонах – "Укренерго"

Ворог просунувся у Запорізькій області – DeepState

Мінкультури працює над розширенням спектру платних послуг заповідників і музеїв

Зеленський та міністр енергетики США обговорили підтримку української енергосистеми

Сили оборони успішно зупинили весняно-літню наступальну кампанію ворога – Сирський

Екстрені відключення е/е в Києві та низці областей - ДТЕК та обленерго

Голова комітету Ради Бабак: Підвищення зарплати вчителям - це не популізм

Зеленський поінформував представників Lockheed Martin про потреби України в системах ППО і літаках F-16

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА