Інтерфакс-Україна
14:11 16.09.2016

У зоні АТО залишається багато невідведеного важкого озброєння, констатують у СММ ОБСЄ

1 хв читати
У зоні АТО залишається багато невідведеного важкого озброєння, констатують у СММ ОБСЄ

У зоні проведення антитерористичної операції все ще залишається багато неведведенного важкого озброєння, констатує перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг.

"Озброєння все ще не відведено. Щодня наші спостерігачі бачать це озброєння в так званій зоні безпеки: артилерійські установки, міномети, іноді навіть реактивні системи залпового вогню", - сказав він на брифінгу в п'ятницю в Києві.

О. Хуг нагадав, що все це озброєння мало бути відведено згідно з Мінським домовленостям і узгодженими графіками.

"Крім того, для забезпечення стійкого припинення вогню необхідно збільшити відстань між позиціями двох сторін. На сьогодні вони все ще розміщені дуже близько один до одного", - додав він.

О. Хуг також констатував наявність фактів перешкоджання діяльності спостерігачів і відмови їм у доступі на місцях.

Він також поінформував, що на сьогодні місія налічує 715 спостерігачів, з них 590 працюють на сході України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ зібрала докази, що підозрюваний у вбивстві Парубія діяв на замовлення спецслужб РФ

Євросоюз на рік продовжив санкції проти Росії за дестабілізаційні дії за кордоном

В управління АРМА передано 15 млн грн, знайдених під час обшуку в ексдепутата-регіонала Макеєнка

До 15 років тюрми засуджено "крота" воєнної розвідки РФ, який видавав себе за капелана

Найпопулярнішими професіями за кількістю поданих заяв у профтехи є кухар, перукар і тракторист

Зустріч фракції "Слуга народу" з президентом запланована наступного тижня - Палійчук

Електропостачання м. Славутич після атаки 1 жовтня відновлено частково; водоканал, лікарня, дві школи працюють

Голова УІНП: Треба побороти традицію представлення українців як жертв історичних подій

Зеленський запросив президента Конго приїхати в Україну

Кабмін виділив 1 млрд грн Держприкордонслужбі на зміцнення обороноздатності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА