Інтерфакс-Україна
16:11 16.09.2016

Росія і "ЛНР/ДНР" виступають проти створення підгрупи щодо лінії розмежування

1 хв читати
Росія і "ЛНР/ДНР" виступають проти створення підгрупи щодо лінії розмежування

Представники Російської Федерації і "ЛНР"/"ДНР" в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі виступають проти створення п'ятої підгрупи, яка б зайнялася питанням повернення під контроль влади України ділянки держкордону з РФ на Донбасі, повідомив представник України у Групі, другий президент України Леонід Кучма.

"Тому що (РФ і "ЛНР/ДНР" - ІФ) прекрасно розуміють, якщо кордон буде нашим, то вирішується й багато інших проблем. Передусім пов'язані з постачаннями озброєнь", - сказав Л. Кучма в ексклюзивному коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю в Києві.

Як відомо, нині в рамках Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі функціонують чотири підгрупи – з гуманітарних, політичних, економічних питань, а також з питань безпеки.

Україна неодноразово виступала з ініціативою створити ще одну, п'яту підгрупу в рамках Тристоронньої контактної групи, яка б займалася питанням повернення Україні контролю над ділянкою кордону з РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завершився четвертий етап обміну військовополоненими – Зеленський

Росія витрачає 300 млрд на рік на оборонне виробництво – Зеленський

Зеленський не був заздалегідь проінформований щодо зменшення військової допомоги від США

СБУ затримала ділків, які могли зірвати поставки в Україну безкоштовних засобів РЕБ

Зеленський про загострення на Близькому Сході: ми би хотіли, щоб не зменшувалася допомога Україні через це

Лукашенко боїться, що в Україні присутність контингенту РФ на навчаннях вважатимуть підготовкою до наступу – Зеленський

В Україну за результатами репатріаційних заходів повернули тіла ще 1200 загиблих – координаційний штаб

Росіяни запускають маленькі ДРГ на Дніпропетровщині – Зеленський

На Сумському напрямку ворог зупинений – Зеленський

Зеленський : Йде розробка можливості масового виробництва балістичної ракети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА