Інтерфакс-Україна
17:25 16.09.2016

Передача "Укртрансгазу" в управління МЕРТ пов'язана з виконанням Третього енергетичного блоку – Кубів

2 хв читати
Передача "Укртрансгазу" в управління МЕРТ пов'язана з виконанням Третього енергетичного блоку – Кубів

Передача "Укртрансгазу" в управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) пов'язана з виконанням Третього енергетичного блоку, повідомив перший віце-прем'єр – глава МЕРТ Степан Кубів.

"Ми виконуємо договір Третього енергетичного блоку з розширення повноважень структур і виконання диверсифікації ризиків. Це по-перше. Друга позиція, закладена в цьому наказі Міністерства економіки, заснована на виконанні незалежності впливів оператора на господарську діяльність підприємств. Це три позиції, які вимагають цього рішення", - сказав він у п'ятницю на брифінгу у Львові, відповідаючи на питання кореспондента агентства "Інтерфакс-Україна" про причини передачі "Укртрансгазу" в управління МЕРТ.

За словами С. Кубіва, напередодні він спілкувався з представниками ЄБРР та юридичними службами.

"Я спілкувався з представниками ЄБРР вчора та з юридичними службами. Це реформа, яка буде проходити не так просто, як її хочуть виставити ті, хто намагається її заблокувати... Цей процес не буде вирішено протягом одного дня або одного рішення. Є зобов'язання, є державна політика", - сказав глава МЕРТ, додавши, що "Нафтогаз України" як структура протягом усього періоду її створення "не носила характеру відкритості та прозорості, а носила характер корупційності".

За його словами, його позиція як міністра і позиція всього блоку складається з трьох пунктів.

"Перше – ми повинні виконати зобов'язання Третього енергетичного блоку. Друге – ми повинні чітко розділити розмежування оператора як діяльності і ведення господарської діяльності. І третє – все це треба робити публічно, прозоро і однозначно", - підкреслив С. Кубів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

22 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

У Києві за добу відновлено теплопостачання у близько 800 будинках - Кулеба

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА