Інтерфакс-Україна
12:38 26.09.2016

РФ надалі забезпечує бойовиків на Донбасі озброєнням

1 хв читати
РФ надалі забезпечує бойовиків на Донбасі озброєнням

Бойовики на Донбасі надалі отримують із Російської Федерації озброєння та військову техніку, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Так, за інформацією ГУР на офіційній сторінці у Facebook, на маріупольському напрямку до району н. п. Октябр переміщено снайперську групу 100-ї окремої мотострілкової бригади (Донецьк) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ. Також здійснено ротацію передових підрозділів 9-го окремого штурмового мотострілкового полку морської піхоти (Новоазовськ) 1-го АК ВС РФ.

На донецькому напрямку до вищого ступеня бойової готовності приводили гаубичний самохідний дивізіон артилерійської окремої артилерійської бригади (Донецьк) та передові підрозділи 11-го окремого мотострілкового полку (Макіївка) 1-го АК ЗС РФ.

"Командування Збройних сил РФ продовжує постачання озброєння та військової техніки, а також матеріально-технічних засобів підпорядкованим з'єднанням та частинам 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ з території Росії", - повідомляє українська розвідка.

Так, до н. п. Харцизьк поставлено шість цистерн з паливно-мастильними матеріалами (300 тонн; чотири цистерни з дизельним паливом і дві з бензином), три танки Т-80, два бронеавтомобілі "Тигр", два автомобілі зв'язку (на базі КамАЗ).

Крім того, у напрямку н. п. Донецьк та Амвросіївка відмічено переміщення змішаних колон військової техніки (50 од., зокрема три РСЗВ).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та Павел обговорили ситуацію на фронті та продовження чеської ініціативи

"Слуга народу" обрала новим лідером партії першого віцеспікера парламенту Корнієнка - Арахамія

Рішення саміту ЄС матимуть наслідки як для України, так і для самого Союзу

В Запорізькому районі росіяни атакували дроном цивільне авто, двоє поранених

До українських вишів з окупованого Криму вступає майже на 90% менше дітей, ніж до вторгнення, - представниця президента в АРК

Аварійно-рятувальні роботи в Запоріжжі завершено: 30 постраждалих, зокрема 5 дітей – МВС

УЧХ допомагає постраждалим після авіаудару РФ по Запоріжжю

Більш ніж удвічі скоротилась кількість вступників-чоловіків 25+ у 2025р. порівняно з минулим роком - Міносвіти

Зеленський особисто візьме участь в саміті ЄС, повідомляють у Брюсселі

Під час Купʼянської операції вже знищено понад 1000 росіян - "Хартія"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА