14:12 26.09.2016

Саакашвілі заявляє про зволікання з ремонтом поромів, що є на балансі "Укрзалізниці"

2 хв читати
Саакашвілі заявляє про зволікання з ремонтом поромів, що є на балансі "Укрзалізниці"

Два пороми, що перебувають на балансі ПАТ "Укрзалізниця", простоюють у порту через зволікання з їх ремонтом, заявляє голова Одеської облдержадміністрації (ОДА) Міхеіл Саакашвілі.

"Кричущий випадок шкідництва у наших портах. У той час як Росія заблокувала наші вантажі і ми знайшли альтернативний маршрут перевезень через Чорне море і Каспій на середню Азію і Китай, гостро стало питання транспортних потужностей. Вже другий рік в порту Чорноморська простоюють два суперпороми, що належать українській залізниці, за офіційною версією - через відсутність "технічного ремонту", - написав він на своїй сторінці в мережі Facebook.

За словами М.Саакашвілі, зазначений ремонт можна було б закінчити за кілька тижнів і коштує він менше, ніж пором заробив би за один рейс.

"У мене є більш реалістичне пояснення, чому все так відбувається. Поромною переправою на сьогоднішній день оперує монополіст, який за відсутності конкуренції тримає високі ціни і, мабуть, весь цей час відстібував комусь у міністерстві в Києві, щоб цій монополії нічого не загрожувало", - резюмував голова Одеської ОДА.

Як повідомлялося з посиланням на члена правління "Укрзалізниці" Марека Залєсного, ПАТ має намір на початку 2017 року запустити на лінію Одеса-Грузія пороми, які перебувають у нього на балансі, після проведення ремонту.

"Укрзалізниця" наприкінці 2015 року отримала на баланс пороми "Герої Шипки" та "Герої Плевни", які були в оренді судноплавної компанії "Укрферрі" (Одеса).

У вересні 2016 року стало відомо, що "Укрзалізниця" т АТ "Грузинська залізниця" мають намір створити спільне підприємство, яке здійснюватиме пряме залізнично-поромне сполучення між портом "Чорноморськ" (раніше - Іллічівський порт, Одеська обл.) та грузинськими портами Поті та Батумі.

Поромне сполучення з Чорноморська, за різними напрямками, здійснює компанія "Укрферрі", що має на сьогодні три пороми.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА