15:11 26.09.2016

Порошенко підписав указ про демобілізацію військовослужбовців 6-ї хвилі

2 хв читати
Порошенко підписав указ про демобілізацію військовослужбовців 6-ї хвилі

Президент України Петро Порошенко повідомив, що підписав указ про демобілізацію військовослужбовців 6-ї хвилі.

"До кінця року повернуться додому солдати, мобілізовані протягом так званої "шостої хвилі". Підписав відповідний указ", - написав президент у своєму "Твіттері".

У Facebook президента повідомляється, що це ще один крок до переходу армії на професійну основу. "Щойно буде звільнений останній з "шостої хвилі", на фронті залишаться лише контрактники. Призовників за віком, як і тепер, не направлятимуть до АТО", - зазначив глава держави.

П. Порошенко також подякував воїнам-героям від імені українців за їхній внесок у захист держави від російської агресії.

За інформацією прес-служби президента, це остання хвиля звільнених у запас громадян, які були мобілізовані на військову службу в 2014 – 2015 рр., під час особливого періоду. "Ухвалення рішення з приводу звільнення військовослужбовців є можливим завдяки успішній реалізації в ЗС України та інших військових формуваннях завдання президента України щодо професіоналізації війська і поступової заміни мобілізованих військовослужбовців на більш мотивованих добровольців-контрактників", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, повернення військовослужбовців почнеться вже в поточному місяці, одразу після вступу в силу цього указу. "Всі звільнені в запас військовослужбовці в обов'язковому порядку будуть зараховані до оперативного військового резерву першої черги", - повідомляє прес-служба.

Указ набуває чинності з дня його опублікування.

Як повідомлялося, раніше президент України неодноразово заявляв, що наразі чергової хвилі мобілізації не оголошуватимуть, але ситуація може змінитися у разі загострення обстановки на фронті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА