17:42 26.09.2016

Інвестбанкір Пасенюк спростував участь в угоді з придбання телеканалу "112" як посередник Порошенка

2 хв читати
Інвестбанкір Пасенюк спростував участь в угоді з придбання телеканалу "112" як посередник Порошенка

Інвестиційний банкір, засновник інвестиційної групи ICU Пасенюк спростував звинувачення щодо нібито його участі у невдалій операції з купівлі телеканалу "112 Україна" від імені Адміністрації президента України в інтересах Петра Порошенка, який висунув народний депутат Олександр Онищенко, що перебуває у розшуку.

"Заяви О. Онищенка про те, що Пасенюк запропонував оформляти все на офшорну компанію, яка згодом спливла у панамському скандалі, а саме - Prime Asset Partners Limited" − дурниця і брехня", – йдеться в заяві М. Пасенюка, переданій агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Інвестбанкір пояснив, що в травні 2015 року кілька разів зустрічався з О. Онищенком за ініціативи останнього, оскільки, зі слів депутата, той планував у своїх інтересах купити канал "112" і звернувся до співзасновника ICU з пропозицією провести оцінку активу і структурувати потенційну операцію з придбання активу.

"На зустрічі між потенційним покупцем О. Онищенком та Андрієм Подщипковим (власник і продавець 112-гого каналу - ІФ) з'ясувалося, що А. Подщипков передумав продавати актив. Відповідно, потреба в послугах інвестиційного банку для такої операції відпала сама по собі", – зазначає М. Пасенюк.

Він уточнив, що О. Онищенко спочатку мав намір придбати "112-й канал" на власну новостворену компанію і звертався з проханням допомогти у структуруванні потенційної угоди.

"З одного боку, мені приємно, що багато можливих інвестиційних проектів, які відбуваються або могли б відбуватися в країні, пов'язують з моїм ім'ям. Слід зазначити, що моя роль у сучасній економічній історії України набагато скромніша", – зазначає М. Пасенюк.

На думку інвестбанкіра, усе, що відбувається – спроба в черговий раз використовувати його ім'я у політичних процесах.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА