Інтерфакс-Україна
10:43 27.09.2016

Гройсман виступає за інвестування в українську науку

1 хв читати
Гройсман виступає за інвестування в українську науку

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслює важливість інвестицій в науку і системного підходу до реформування академічної сфери в країні.

"Держава має інвестувати в науку - це інвестиція. Але ця інвестиція має бути успішною. У нас усе для цього є. Наука, інновації дозволять нам рухатися вперед, виходити з важких проблем і випробувань", - сказав В. Гройсман на зустрічі з ученими в понеділок, повідомляє прес-служба уряду.

Він також виступає за формування системного погляду на реформування академічної сфери в Україні.

"Українська наука сьогодні потребує якісного діалогу, зокрема із владою. Нам треба з вами дати відповідь на те, які нам потрібні ресурси, як ми їх використовуватимемо, якою має бути система взаємодії влади, учених, Академії наук, що буде показником нашої співпраці, а не тільки суми коштів, які ми спрямовуємо на певну галузь", - зазначив прем'єр.

Учені вказали на необхідність зміни системи фінансування науки, а також забезпечення взаємодії бізнесу з наукою.

За інформацією прес-служби, в нараді взяли участь члени уряду, народні депутати України, члени національних академій наук України, представники вищих навчальних закладів, підприємств і громадських організацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заява Верховної Ради України: Удар по представництву Євросоюзу в Києві - черговий перетин червоної лінії

Головкоми України й Норвегії обговорили напружену ситуацію на сході України

Комітет захисту журналістів засуджує масований удар РФ по трьох ЗМІ

До 21 зросла кількість загиблих у Києві

РФ та Україна не готові самі припиняти війну, хоча їх лідери цього хочуть, Трамп зробить про це заяви

Мерц вважає, що після удару РФ по Києву зустріч Зеленського з Путіним не відбудеться

Китай дозволяє РФ воювати попри їхні заяви, що не можна розширювати війну - Зеленський

Посольство США після ударів по Києву: Трамп чітко заявив, що обидві сторони мають досягати переговорного рішення

МЗС Ізраїлю висловило співчуття у зв'язку з атакою РФ по Києву

У МЗС України наголошують на важливості припинення вогню: інакше дуже важко відкривати шлях до дипломатії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА