16:56 27.09.2016

Кабмін вирішив повернути до бюджету невикористані громадянами за опалювальний сезон субсидії

1 хв читати

Кабінет Міністрів України вирішив повернути до державного бюджету невикористані громадянами за опалювальний сезон субсидії на оплату централізованого опалення, газу та електроенергії.

Відповідне рішення закріплено урядовою постановою №534 від 23 серпня.

Сума, що підлягає поверненню до держбюджету, визначатиметься шляхом вирахування вартості фактично використаної за опалювальний сезон теплової енергії із суми виділеної субсидії.

У випадку з газом та електроенергією, окрім фактично використаного обсягу енергоносія, також відніматиметься вартість 100 куб. м газу та 150 кВт-год електроенергії відповідно.

Як повідомлялося, раніше Мінсоцполітики озвучувало плани, згідно з якими громадяни змогли б використати невибрані в опалювальний сезон обсяги субсидії для своїх потреб у літній період. Проте, з огляду на ухвалення постанови №534, уряд від таких планів відмовився.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

ДБР проводить обшуки в приміщенні ВККС, можлива зупинка всіх суддівських конкурсів – джерела

Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР

Кличко: Бригада "Рубіж" отримала чергову партію допомоги від киян – 400 FPV-дронів

Трамп подвоїв мита на сталь та алюміній з Канади після введення Онтаріо 25% мита на експорт е/е до США

Делегації України та США вже обговорили частковий режим тиші й угоду про копалини, почався другий раунд – ЗМІ

Від початку доби було 202 боєзіткнень, ворог найбільш активний на покровському, куп’янському напрямках та у Курській області – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА