Інтерфакс-Україна
10:23 28.09.2016

Колишній президент Ізраїлю Шимон Перес помер на 94-му році життя

1 хв читати
Колишній президент Ізраїлю Шимон Перес помер на 94-му році життя

Ветеран ізраїльської політики, екс-президент Шимон Перес помер на 94-му році життя, передає британська телерадіомовна корпорація "Бі-Бі-Сі".

Як повідомляли джерела в його оточенні, стан 93-річного Ш.Переса різко погіршився цього тижня - після перенесеного раніше цього місяця інсульту. 13 вересня його доправили в лікарню неподалік Тель-Авіва. Відтоді Ш.Перес перебував у стані штучної коми, а також був підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Похорон призначено на п'ятницю, 30 вересня, повідомило в середу громадське радіо Ізраїлю.

Державна церемонія прощання, за даними ізраїльського телебачення, запланована на четвер, 29 вересня.

Ш.Перес обіймав майже всі головні державні посади в Ізраїлі: він відпрацював два терміни на посаді прем'єр-міністра, а також кілька разів очолював міністерство оборони Ізраїлю, міністерство фінансів, міністерство зв'язку, МЗС, МВС та інші відомства. Із 2007 по 2014 рік Ш.Перес був президентом країни.

У 1994 році він був удостоєний Нобелівської премії миру за роль у мирних переговорах в Осло, які започаткували процес передачі влади цивільній владі Палестинської автономії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Правоохоронці заблокували низку схем ухилення від мобілізації та виїзду за кордон в різних регіонах України

Дробович про ситуацію з НВМК: На кладовищі вже знайшли спочинок захисники, скасування рішення про передачу землі назад цього не поверне

Зеленський підписав указ щодо запровадження санкцій проти компаній, які обслуговують танкерний флот РФ

Дві людини загинули і троє зазнали поранень внаслідок нічного удару по Олексієво-Дружківці

Швеція передала українським військовим медикам засіб для поповнення рідини в організмі

Найближчі дні в Україні будуть дуже холодними, невеликий сніг пройде лише у деяких областях

Зеленський: За добу не було цілеспрямованих ударів РФ по енергетиці

Землетрус магнітудою 4,8 відбувся в акваторії Азовського моря біля Казантипу

Чинний глава ОБСЄ та генсек організації прибули до Києва

Харківський бабак Тимко: Весна прийде за 6 тижнів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА