Інтерфакс-Україна
11:14 28.09.2016

Президент Ізраїлю Рівлін перервав візит в Україну у зв'язку зі смертю Переса

1 хв читати
Президент Ізраїлю Рівлін перервав візит в Україну у зв'язку зі смертю Переса

Посольство Ізраїлю в Україні підтвердило переривання візиту в Україну президента Ізраїлю Реувена Рівліна у зв'язку зі смертю колишнього президента Ізраїлю Шимона Переса.

"Ми можемо підтвердити, що сьогодні перервався візит президента Ізраїлю Реувена. Він сьогодні прибуде до Ізраїлю", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в посольстві Ізраїлю в Україні в середу.

На уточнювальне запитання агентства про причини переривання візиту в посольстві відповіли, що це пов'язано зі смертю екс-президента Ізраїлю Ш.Переса.

Як повідомлялося, 28 вересня екс-президент Шимон Перес помер на 94-му році життя. За інформацією джерел в його оточенні, стан 93-річного Ш.Переса різко погіршився цього тижня - після перенесеного раніше цього місяця інсульту. 13 вересня його доправили в лікарню неподалік Тель-Авіва. Відтоді Ш.Перес перебував у стані штучної коми, а також був підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Похорон колишнього президента Ізраїлю призначено на п'ятницю, 30 вересня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще один конгресмен США обурений призупиненням поставок зброї Україні

Ворог атакував Одесу БпЛА, пошкоджені житлові будинки - Кіпер

Пентагон надає Трампу рекомендації щодо військової допомоги Україні - речник

АЗК "Укрнафти" несуттєво постраждала від вибухів на трасі М06 і продовжує працювати у штатному режимі

ЗСУ ліквідували понад 120 окупантів на Покровському напрямку, всього на фронті 140 боїв - Генштаб

До 24 зросла кількість постраждалих через вибух на трасі М-06 на Житомирщині

Три ЛЕП пошкоджені внаслідок вибуху на Житомирщині, без світла 735 помешкань

Конгресмен США закликав адміністрацію Трампа прояснити ситуацію щодо призупинення постачання зброї Україні

ЄС та Китай провели 13-й стратегічний діалог, обговорили війну в Україні, геополітику та торгівлю

Зеленський: розраховуємо на голос американського бізнесу в наших відносинах зі США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА