11:22 28.09.2016

Українська сторона СЦКК опрацьовує питання виконання рамкового рішення тристоронньої групи щодо розведення сил

2 хв читати
Українська сторона СЦКК опрацьовує питання виконання рамкового рішення тристоронньої групи щодо розведення сил

Розведення сил і засобів у визначених ділянках на лінії розмежування на Донбасі здійснюватиметься в повній відповідності з рамковим рішенням тристоронньої контактної групи, наголошує керівник української сторони СЦКК генерал-майор Борис Кременецький.

"Військовослужбовці української сторони СЦКК провели рекогносцировку у зазначених районах відведення із визначенням можливих місць розгортання спостережних пунктів для спостерігачів СЦКК та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. На думку української сторони Спільного центру СММ, ОБСЄ має відігравати ключову роль у процесі моніторингу та верифікації процесу розведення сил та засобів. Наразі триває погодження окремих технічних питань", - наводить слова Б.Кременецького прес-центр штабу АТО на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.

З метою забезпечення цілодобового моніторингу обстановки на визначених ділянках в українській стороні СЦКК здійснено перерозподіл особового складу та автомобільної техніки. Опрацьовано питання взаємодії та зв'язку зі СММ ОБСЄ з метою оперативного вирішення питань.

При цьому Б.Кременецький наголосив, що українська сторона готова до виконання рамкового рішення.

"Розведення сил та засобів з української сторони у зазначених ділянках здійснюватиметься в повній відповідності із рамковим рішенням при виключному виконанні зазначених у документі умов: 1. Повне припинення вогню впродовж семи діб для кожної з конкретних ділянок розведення, вказаних у додатку до цього рамкового рішення. 2. Постійний моніторинг процесу розведення сил і засобів з боку СММ ОБСЄ", - йдеться в повідомленні.

СЦКК продовжує сприяти повному припиненню вогню, оперативно реагує на можливі факти перешкоджання здійсненню моніторингу і верифікації СММ ОБСЄ та забезпечує безпеку спостерігачів СММ ОБСЄ.

"Збройні сили України суворо дотримуються режиму припинення вогню та неухильно виконують відповідні пункти Мінських угод", - наголосив генерал-майор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

ДБР проводить обшуки в приміщенні ВККС, можлива зупинка всіх суддівських конкурсів – джерела

Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР

Кличко: Бригада "Рубіж" отримала чергову партію допомоги від киян – 400 FPV-дронів

Трамп подвоїв мита на сталь та алюміній з Канади після введення Онтаріо 25% мита на експорт е/е до США

Делегації України та США вже обговорили частковий режим тиші й угоду про копалини, почався другий раунд – ЗМІ

Від початку доби було 202 боєзіткнень, ворог найбільш активний на покровському, куп’янському напрямках та у Курській області – Генштаб ЗСУ

Камишін про дронову атаку на РФ: У цю гру можуть грати двоє

Цифровізація мереж ДТЕК дозволяє розпізнавати дефекти на ЛЕП на 98% і суттєво скорочувати час їхнього усунення – СЕО MODUS X

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА