09:43 29.09.2016

Майже 419 тисяч сімей в Дніпропетровській області отримують субсидію

1 хв читати
Майже 419 тисяч сімей в Дніпропетровській області отримують субсидію

Приблизно за останні два тижні вересня управління соціального захисту населення Дніпропетровської області нарахувало субсидію 4 тис. сімей, а загалом державну допомогу на оплату комунальних послуг отримують майже 149 тис. сімей регіону, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

"На Дніпропетровщині субсидію отримують майже 419 тисяч сімей області. Лише за останній тиждень за оформленням такої держдопомоги в управління соцзахисту населення області звернулися майже 7 тисяч сімей, 4 тисячам її призначено", - зазначив В. Резніченко, наголосивши, що зараз Дніпропетровщина - лідер країни за кількістю призначених субсидій.

За його словами, за такою держдопомогою можна звертатися в будь-який час. До місцевого управління соцзахисту потрібно подати лише два документи - заяву та декларацію про доходи. Це можна зробити особисто, надіслати поштою або через портал igov.org.ua.

Субсидія призначається з першого числа місяця, в якому подано заяву, і до завершення опалювального періоду. На наступні 12 місяців субсидія перераховується автоматично.

Додаткова інформація надається в департаменті соціального захисту Дніпропетровської ОДА: (056) 713-65-60, 713-66-18, 713-63-09, 713-62-21, або безкоштовно та цілодобово через урядову "гарячу лінію" 15-45.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Росіяни обстріляли 11 громад Сумської області - ОВА

Ще на дев'яти напрямках тривають ворожі атаки - Генштаб

Зеленський обговорив з членами Палати представників США продовження оборонної допомоги Україні

Зеленський обговорив з Макроном зустріч з Венсом, гарантії безпеки та конкретні пропозиції Франції

Єрмак: Зеленський зустрінеться з Путіним, коли Україна матиме сильну позицію та чіткі гарантії

На покровському напрямку с початку доби знешкоджено 153 окупанта та 21 од. техніки, тривають ще 7 боєзіткнень – Генштаб

Загоряння заповнювача зовнішньої обшивки Арки НБК на ЧАЕС вдалося локалізувати – Міндовкілля

Зеленський в Мюнхені обговорив гарантії безпеки для України з генсеком НАТО

ЄС вже надало підтримку Україні на 134 мільярди євро - фон дер Ляєн

Канада засуджує атаку РФ на ЧАЕС: це може мати руйнівні наслідки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА