Інтерфакс-Україна
14:01 05.10.2016

Уряд готовий допомогти Львову вирішити проблему з відходами

2 хв читати
Уряд готовий допомогти Львову вирішити проблему з відходами

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про готовність уряду надати міській владі Львова необхідне сприяння для вирішення проблем з відходами.

"У нас була дуже хороша робоча поїздка до Львова. Ми зустрічалися з людьми, з міською радою, міським головою. Я вважаю, що вони цілком можуть узгодити спільний план дій. Єдине, що там є питання кризи довіри між ними. Але давайте, можливо, ми надамо наше посередництво, якщо потрібно, щоб допомогти вирішити проблему", – сказав В. Гройсман на засіданні Кабінету Міністрів у четвер.

На думку голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, присутнього на засіданні уряду, міській владі Львова для швидкого вирішення питання рекультивації звалища необхідно консолідувати готівкові грошові кошти і направити їх на це завдання.

"Сьогодні міській владі Львова потрібно працювати над тим, що, маючи на своїх депозитних рахунках за кілька сотень мільйонів гривень, мені здається, просто треба сконцентрувати кошти і вирішити цю проблему, тому що вона має суто технічний характер. Фінансового ресурсу сьогодні у місцевих органів влади більш ніж досить", – сказав О. Синютка.

Він також зазначив, що Львівська облдержадміністрація запропонувала міській владі Львова можливість розміщення нового полігону для захоронення відходів у семи місцях на територіях громад за межами населених пунктів. Однак через кілька місяців ні позитивної, ні негативної відповіді не було отримано.

Як повідомлялося, В Гройсман запевнив, що Кабмін готовий надати гарантії для реалізації проекту рекультивації сміттєзвалища та будівництва сміттєпереробного заводу у Львові, якщо влада міста досягне угоди за кредитом з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

"Якщо місто досягне домовленості з кредитором Європейським інвестиційним банком, уряд швидко надасть відповідні гарантії для реалізації проекту",- цитує прем'єра прес-служба Кабміну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА