Інтерфакс-Україна
14:19 05.10.2016

Кабмін вирішив відкрити пункт пропуску через держкордон у Київському річпорту

1 хв читати
Кабмін вирішив відкрити пункт пропуску через держкордон у Київському річпорту

Кабінет Міністрів України на засіданні 5 жовтня прийняв розпорядження про відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон у річковому порту "Київ".

Як повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, прийняття цього документа дозволяє виконати умови низки важливих міжнародних угод і значно полегшує міжнародні річкові перевезення на внутрішніх водних шляхах України.

"Хочу подякувати Оксані Рейтер, з якої ми починали це питання ще в 2015 році під зобов'язання білоруської сторони збільшити транзит Дніпром", - написав він на своїй сторінці в мережі Facebook.

Київський річковий порт має понад 1,5 тис. м вантажних причалів, оснащених сучасними вантажно-розвантажувальними засобами. Також Київський річковий порт оснащений гідротехнічними спорудами, спеціальними пристроями для стоянки, обробки та навігаційного обслуговування флоту, портових господарств, ремонтних майстерень.

ОСТАННЄ

Внаслідок російських обстрілів і дронових атак на Херсонщині загинули двоє людей, восьмеро поранені

Кабмін погодив проект по внесенню до реєстру громади відомостей про місце проживання постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Генштаб зафіксував впродовж доби 217 бойових зіткнень

Кабмін пропонує встановити відповідальності за порушення безпеки здоровʼя працівників у вибухонебезпечному середовищі

Внаслідок атаки дронів РФ на Одещині без світла залишились понад 30 тис. абонентів

Через російські атаки рух поїздів до Сумщини організовано зміненими маршрутами

У результаті атаки дронів РФ на Одещині спалахнули пожежі, постраждали п’ятеро осіб

Окупанти за добу втратили 1020 осіб та 55 од. спецтехніки

Навчання з кризового реагування пройшли 7400 освітян - уповноважена президента Будник

580 ворожих ударів за добу завдав ворог по Запорізькій області, відомо про двох поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА