Інтерфакс-Україна
15:41 05.10.2016

Україна до кінця поточного року має визначитися з моделлю пенсійної реформи

1 хв читати
Україна до кінця поточного року має визначитися з моделлю пенсійної реформи

Україна до кінця поточного року має визначитися з моделлю пенсійної реформи, вважає міністр фінансів України Олександр Данилюк на брифінгу в середу.

"До кінця року ми маємо визначитися з моделлю пенсійної реформи. Вона може передбачати поступове збільшення пенсійного віку. На скільки? Це зараз взагалі не питання", - сказав він, коментуючи положення меморандуму з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

При цьому міністр наголосив, що перед державою стоїть завдання забезпечення стабільної роботи пенсійної системи без ризиків зриву виплат у майбутньому.

"У популізм тут ніхто гратися не буде ( ) Парламент не ретрогради, парламент не консерватори. Вони несуть відповідальність перед людьми", - додав він.

За його словами, вирішення з цього питання буде спільною відповідальністю Кабінету міністрів і Верховної Ради.

"Чи дійсно потрібно стабілізувати пенсійну систему? Однозначно", - наголосив він.

Як повідомлялося, пенсійні видатки державного бюджету України в поточному році перевищують 140 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Замовити паперовий витяг про несудимість тепер можна онлайн

В найближчі дві доби на заході України очікуються дощі, на решті території без опадів

Найбільша загроза для Європи полягає у союзі між Росією та КНДР – Шмигаль

Третина українських підлітків відчуває тривогу чи страх під час навчання і потребує психологічної підтримки - опитування

На Харківщині через удар ворожого FPV-дрона поранено троє поліцейських

Зеленський: Сильний 19-й пакет санкцій буде найкращою відповіддю на вторгнення дронів у ЄС

Рівень мобілізації в Україні за останній рік стабільний і має тенденцію до зростання – Шмигаль

Міжнародна спільнота має посилювати санкційний тиск на РФ, однак Путін виграє час і пристосовується до обмежень, – Шмигаль

Шмигаль: Удар дронами по Польщі – це тест для НАТО та спроба відвести увагу від воєнних злочинів РФ в Україні

Радбез ООН розгляне порушення повітряного простору Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА