Інтерфакс-Україна
15:13 06.10.2016

Рада зобов'язала провайдерів включити до своїх пакетів універсальну програмну послугу

1 хв читати
Рада зобов'язала провайдерів включити до своїх пакетів універсальну програмну послугу

Верховна Рада України проголосувала загалом за закон, що зобов'язує провайдерів надавати своїм абонентам універсальну програмну послугу.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за закон "Про внесення змін до закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги) №3504 в четвер проголосували 290 народних депутатів.

Розповідаючи про цюзаконодавчу ініціативи під час голосування в першому читанні 12 липня, керівник комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар сказала, що запропоновані зміни до закону "Про телебачення і радіомовлення" визначає, що "універсальні програми послуг – це перелік телевізійних програм, отримання яких усіма абонентами провайдера програмних послуг гарантується державою".

В. Сюмар зазначила, що універсальна програмна послуга передбачатиме трансляцію таких телерадіопрограм як суспільне телебачення і радіомовлення, телерадіоорганізації місцевої і регіональної категорії мовлення, що здійснюють мовлення в більш ніж одній області.

Змінами до закону України запропоновано зобов'язати провайдера забезпечувати всіх абонентів можливістю отримання універсальної програмної послуги та включити такі програми до всіх пакетів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА