17:52 11.10.2016

Кабмін доручив силовикам до 2017 р. розробити план гарантування безпеки під час "Євробачення-2017"

Кабмін доручив силовикам до 2017 р. розробити план гарантування безпеки під час "Євробачення-2017"

Кабінет Міністрів України доручив силовим відомствам до 2017 року розробити план гарантування безпеки під час підготовки та проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017" у Києві.

Як повідомляє у вівторок прес-служба Міністерства культури України, уряд затвердив план заходів із підготовки та проведення "Євробачення".

Силовим органам доручено до кінця року розробити план організаційних і практичних заходів із гарантування безпеки під час підготовки та проведення пісенного конкурсу, а також забезпечити охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху в місцях проведення конкурсу і пов'язаних із цим заходів, безпеку учасників конкурсу і глядачів.

Також Кабмін доручив Київській міській державній адміністрації та Національній телекомпанії України забезпечити підготовку місць проведення, створення інфраструктури та забезпечення трансляції.

Крім того, відповідно до плану заходів, в Україні та за кордоном буде проведено інформаційно-рекламну кампанію, спрямовану на підтримку пісенного конкурсу, висвітлення заходів з його підготовки та проведення, зокрема кампанію з просування в Києві на зовнішніх рекламних ресурсах.

Планом заходів також передбачається здійснення низки заходів, спрямованих на гідну підготовку до зустрічі та забезпечення належних умов перебування делегацій країн-учасниць пісенного конкурсу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА