Інтерфакс-Україна
14:10 12.10.2016

Потяг у Запорізькій області збив підлітка, який гуляв коліями в навушниках

1 хв читати
Потяг у Запорізькій області збив підлітка, який гуляв коліями в навушниках

У Запорізькій області вантажний потяг збив 14-річного підлітка, який у навушниках гуляв уздовж залізничної колії та не чув сигналу машиніста.

Як повідомляє в середу відділ комунікації поліції Запорізької області, повідомлення про трагічну подію надійшло до поліції 11 жовтня о 17:50 від диспетчера залізничної станції в с. Плавні.

"Машиніст неодноразово подавав звуковий сигнал, на який неповнолітній не реагував. Після цього машиніст потяга здійснив екстрене гальмування, намагаючись уникнути наїзду, але юнак також не зреагував, і потяг збив його. Від отриманих травм він помер на місці події", - йдеться в повідомленні.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 3 ст. 276 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту). Триває розслідування.

"Працівники поліції звертаються до батьків і опікунів із проханням провести зі своїми дітьми профілактичні бесіди, щоб надалі такі трагедії не повторювалися. Адже захоплення гаджетами відволікає увагу дітей і не дозволяє своєчасно реагувати на небезпеку", - просять у поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА