Інтерфакс-Україна
02:52 13.10.2016

В Одеській області оголошено надзвичайний стан - Саакашвілі

1 хв читати
В Одеській області оголошено надзвичайний стан - Саакашвілі

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі оголосив надзвичайний стан в Одеській області, про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.

"На мою рішенням, у зв'язку зі стихійним лихом, в Одеській області оголошено надзвичайний стан. Обвалення дерев і електропередач через сильний вітер стали причиною загибелі трьох осіб, в тому числі 11 річну дитину. У більш ніж 100 населених пунктах відсутня електрика", -йдеться в повідомленні.

При Обласної адміністрації відкрито штаб з надзвичайних ситуацій.

Також М. Саакашвілі порекомендував "скасувати заняття в школах і обмежити явку в держустанови у всіх районах порушених лихом". Це не стосується служб з надзвичайних ситуацій і жителів, які забезпечують життєдіяльність районів.

"Ще раз закликаємо всіх максимально утриматися від виходу з дому, поки не вщухне вітер", -додав чиновник.

Глава Одеської ОДА також зазначив, що, незважаючи на складні умови, бригади намагаються відновити подачу електроенергії, а завтра М. Саакашвілі сам підключитися до проведення відновлювальних робіт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

SkyUp Airlines запустила рейси з двох аеропортів Польщі

Окупанти вдарили по Чугуєву, загинула жінка – ОВА

Повітряні сили уразили командний пункт 3-го армійського корпусу ворога в Бахмуті – Генштаб

Розпочато розслідування за фактом розстрілу окупантами ще двох військовополонених на Покровському напрямку - прокуратура

Точицький виступив на відкритті виставки про Мазепу у Лаврі попри заяви Мінкультури про порушення в її організації

Суддя на мотоциклі в м. Дніпро на смерть збив пішохода - ДБР

Мерц закликав Китай підтримати західний план мирного врегулювання в Україні

Головна причина звільнення Остапенка - слабка позиція по повʼязаних з РФ релігійних організаціях, все інше технічне - Точицький

Точицький про заяви щодо тиску на "Софію Київську": я цього тиску не відчуваю

Основними сферами інтересу румунських компаній в Україні є будівельна галузь, ІТ-сектор та архітектура - CCBRU

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА