Інтерфакс-Україна
18:29 13.10.2016

Гройсман обговорив з послом Німеччини Райхелем перебіг реформ в Україні

1 хв читати
Гройсман обговорив з послом Німеччини Райхелем перебіг реформ в Україні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в четвер провів зустріч з послом Німеччини Ернстом Вольфгангом Райхелем, під час якої сторони обговорили перебіг реформ в Україні та напрямки розвитку двосторонньої співпраці.

Як повідомляє прес-служба уряду, прем'єр-міністр привітав посла з початком дипломатичної місії в Україні. В.Гройсман підкреслив, що Україна високо цінує високий рівень політичного діалогу з Німеччиною та її підтримку в реалізації системних реформ і на міжнародній арені.

"Він наголосив на активізації двосторонньої співпраці й реалізації низки заходів у рамках досягнутих раніше домовленостей. Так, нещодавно було проведено одразу кілька масштабних заходів: 9-те засідання Групи високого рівня, другий українсько-німецький економічний форум і відкриття німецько-української промислово-торговельної палати", - йдеться в повідомленні.

Глава уряду позитивно оцінив активізацію співпраці між бізнесом країн і висловився за подальше поглиблення економічної взаємодії держав.

"Сторони обговорили перебіг реформ в Україні. В цьому контексті прем'єр-міністр поінформував посла Німеччини про порядок денний уряду щодо їх проведення", - інформують в прес-службі Кабміну.

З наступного тижня уряд представить Офіс супроводу інвестицій, щоб максимально сприяти компаніям, які інвестують в Україну, повідомив він.

"Я як прем'єр-міністр готовий боротися за результат цих реформ. Прогрес є, але ми не зупиняємося, йдемо далі", - зазначив В.Гройсман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Будь-які зусилля Трампа можна тільки вітати, лишилось, щоб РФ їх не зривала – ЦПД

В Україні відбулася перша церемонія вручення національної відзнаки "Родина для кожної дитини. Better Care Awards"

У Харкові троє підлітків постраждали внаслідок ДТП - поліція

Міносвіти оголосило конкурси на посади ректорів ще 5 університетів

ЗМІ розкрили 28-пунктний план щодо мирного врегулювання в Україні

Умєров заперечив повідомлення ЗМІ про погодження пунктів мирного плану: зараз вивчаються пропозиції партнерів

Збито/подавлено 95 ворожих дронів, зафіксовано влучання 19 ударних БпЛА на 12 локаціях – ПС ЗСУ

Російська атака БПЛА спричинила загибель жінки на Чернігівщині

Представник США в ООН: США допускають запровадження нових санкцій проти Росії та закликають РФ до переговорів

Україна не розглядатиме питання зміни кордонів під час можливих нових переговорів із РФ — Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА