Інтерфакс-Україна
12:50 14.10.2016

Гройсман називає забезпечення армії новим озброєнням і технікою пріоритетом Кабміну

1 хв читати
Гройсман називає забезпечення армії новим озброєнням і технікою пріоритетом Кабміну

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що Кабінет Міністрів має намір продовжити забезпечувати Збройні сили України новим озброєнням і технікою.

"Уряд "на економічному фронті" буде все робити для того, щоб підтримати військових, забезпечити армію надсучасним озброєнням", - йдеться в повідомленні прес-служби уряду з посиланням на слова прем'єр-міністра під час зустрічі з інструкторсько-викладацьким складом 199-го навчального центру Високомобільних десантних військ Збройних сил - учасниками антитерористичної операції.

Прем'єр зазначив, що нещодавно за рішенням Ради національної безпеки і оборони України уряд напрацював зміни до державного бюджету, передбачивши збільшення фінансування військових на 3,8 млрд грн.

"Наше завдання і перший пріоритет роботи уряду - маємо забезпечити українське військо всіма необхідними фінансовими, технічними ресурсами для того, щоб наші воїни отримали забезпечення, озброєння і все те, що необхідне для ефективної оборони нашої країни", - наголосив В.Гройсман.

Прем'єр висловив переконання, що сучасні розробки, які є в Україні, служитимуть для підвищення ефективності дій армії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віткофф стверджує, що Путін погодився на "надійні" гарантії безпеки Україні від США та поступився в питаннях територій

Фон дер Ляєн: головне – це припинення вбивств, і не важливо, називається це припиненням вогню чи мирною угодою

Зеленський: контактна лінія – це найкраща лінія для реальних перемовин

Фон дер Ляєн: ми повинні мати надійні гарантії безпеки для захисту України

РФ поки не показує жодних ознак, що тристороння зустріч станеться - Зеленський

Фон дер Ляєн: 19-ий пакет санкцій для РФ буде ухвалений на початку вересня

Названі кандидати на посаду президента КАІ

Фон дер Ляєн: міжнародні кордони не можна змінювати силою, тільки Україна може прийняти такі рішення

Україна і РФ обмінялися вже понад 10 тисяч військових з початку повномасштабного вторгнення – ГУР

Поблизу Щурівки Харківської області горить суха трава, є загроза будівлям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА