13:48 15.10.2016

Тарута має намір найближчим часом ініціювати створення ТСК із розслідування діяльності глави НБУ Гонтаревої

2 хв читати
Тарута має намір найближчим часом ініціювати створення ТСК із розслідування діяльності глави НБУ Гонтаревої

Народний депутат України Сергій Тарута (позафракційний) заявляє про безпідставність претензій, висунутих щодо нього Національним банком України, і має намір ініціювати створення в парламенті тимчасової слідчої комісії з розслідування діяльності глави НБУ Валерії Гонтаревої.

"Національний банк України у своїй заяві зробив чергову спробу відхреститися від найсерйозніших звинувачень, висунутих проти глави Нацбанку Валерії Гонтаревої всім діловим співтовариством країни і більшою частиною громадянського суспільства, включаючи депутатський корпус. По суті - абсолютною більшістю громадян України. Своїми словами я не дискредитую, як стверджують представники Нацбанку, а як народний депутат звинувачую Валерію Гонтареву в непрофесіоналізмі", - написав С.Тарута на сторінці у Facebook у п'ятницю.

Він наголосив, що має намір вжити всіх можливих заходів, які дає йому статус народного депутата, для зняття В.Гонтаревої з посади глави НБУ.

"На жаль, у своїй діяльності на посаді глави НБУ Валерія Гонтарева не обмежується непрофесіоналізмом. Що стосується звинувачень Гонтаревої в корупції - найближчим часом я ініціюю у Верховній Раді створення тимчасової слідчої комісії з розслідування діяльності Гонтаревої. Я переконаний, що ми – українські законодавці, спільно з громадянським суспільством та бізнес-спільнотою України, зможемо домогтися звільнення Валерії Гонтаревої з посади глави Національного банку", - зазначив С.Тарута.

Раніше НБУ звернувся до Служби безпеки України, Генеральної прокуратури і Національного антикорупційного бюро з проханням відкрити кримінальні провадження у зв'язку з поширенням провокаційних матеріалів зі звинуваченнями на адресу глави Нацбанку В.Гонтаревої.

У Нацбанку зазначили, що "брошура, яку поширював особисто Сергій Тарута, являє собою збірник брехливої, провокаційної, спотвореної інформації та голослівних звинувачень".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА