17:46 17.10.2016

Кабмін доручив Держкомтелерадіо і НТКУ затвердити кошторис витрат на підготовку "Євробачення-2017" до листопада

Кабмін доручив Держкомтелерадіо і НТКУ затвердити кошторис витрат на підготовку "Євробачення-2017" до листопада

Кабінет Міністрів України доручив Державному комітету з питань телебачення і радіомовлення та Національної телекомпанії України розробити та затвердити кошторис витрат на підготовку та проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017" у Києві до кінця жовтня.

Згідно з розпорядженням №740 від 11 жовтня, Кабмін затвердив план заходів з підготовки та проведення в 2017 році в Україні пісенного конкурсу.

Планом передбачена необхідність забезпечити до грудня проведення обстеження технічного стану конструкцій та технічної експертизи інженерних систем арени для проведення пісенного конкурсу та прилеглої до неї території.

Також заплановано забезпечити спрямування коштів, отриманих від спонсорів, Європейської мовної спілки, продажу квитків, поширення реклами і т. п., на фінансування заходів з підготовки та проведення пісенного конкурсу.

План передбачає вивчення питання про введення на період проведення пісенного конкурсу спрощеного порядку оформлення візових документів для учасників, членів їхніх команд і прибічників з держав, громадяни яких мають оформляти візи для в'їзду до України або транзитного проїзду, надати конкретні пропозиції на розгляд Кабінету Міністрів України в грудні.

Заплановано організувати у квітні-травні 2017 року "містечко Євробачення" для проведення розважальних та рекламних заходів для учасників і гостей пісенного конкурсу, а, крім того, забезпечити святкове оформлення вулиць міста, аеропорту, території, прилеглої до місця проведення пісенного конкурсу, місць проведення офіційних заходів пісенного конкурсу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА