Інтерфакс-Україна
12:43 19.10.2016

Гройсман дав тиждень на розробку механізму розблокування виділення коштів телеканалу ATR

1 хв читати
Гройсман дав тиждень на розробку механізму розблокування виділення коштів телеканалу ATR

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив розробити механізм розблокування виділення коштів кримськотатарському телеканалу ATR до наступного засідання Кабінету Міністрів.

За словами міністра інформаційної політики Юрія Стеця, прийняте раніше рішення уряду про виділення коштів для підтримки телеканалу не набуло чинності і не виконано.

Прем'єр підтвердив, що це рішення було прийнято і необхідні кошти є, однак рішення не набуло чинності, оскільки до нього є певні правові питання.

"Я дам доручення профільному віце-прем'єр-міністру. В'ячеслав Анатолійович (Кириленко - ІФ), прошу вас зібрати Мінфін, Мінсоц, Мінінформполітики, для того, щоб внести пропозиції не пізніше наступного засідання уряду, або щодо змін до постанови, або про нову постанову, але розблокувати ці витрати", - сказав він на засіданні Кабінету Міністрів у середу.

В. Гройсман додав, що до цього процесу необхідно також залучити Міністерство юстиції.

Еще по теме

ОСТАННЄ

Мерц: Коаліція охочих проведе зустріч у вівторок

У Києві відкрилася виставка 13-го етапу артмарафону "Покоління війни"

Російського залізничного сполучення через окуповану частину Запорізької області більше немає - Андрющенко

Макрон: Основною гарантією безпеки є українська армія – ЗМІ

РФ вдарила по нафтопереробних та газових об’єктах Полтавської області – Міненерго

Готовність США стати гарантом безпеки України змінює риторику про зупинку війни за будь-яку ціну на визнання, що РФ треба стримувати силою - Кондратюк

Кабмін запустить в 2025р програму "Авто-для-Захисника" - проєкт програми дій уряду

У Кременчуку після ворожій атаки знаходять нерозірвані касетні боєприпаси – мер

Апеляційна палата ВАКС скасувала арешт майна ЗЗФ, НЗФ та Покровського ГЗК групи "Приват" - ЗМІ

Кабмін має подати до Ради законопроєкт про накопичувальну пенсійну систему кінця 2025р - програма дій уряду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА