Інтерфакс-Україна
10:01 20.10.2016

На третину скоротилися автомобільні черги на кордоні з Польщею до ранку четверга

1 хв читати
На третину скоротилися автомобільні черги на кордоні з Польщею до ранку четверга

680 автомобілів стояли в чергах перед пунктами пропуску на кордоні з Польщею на 8.00 четверга, повідомила прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Крім цього, йдеться в оприлюдненій інформації, 150 автомобілів стояли в пунктах пропуску "Устилуг" та "Рава-Руська", та близько 100 транспортних засобів зафіксували біля ПП "Ягодин-авто" та "Краковець".

Також 60 автомобілів стояли в чергах до пунктів пропуску "Угринів", "Шегині" та "Смільниця".

При цьому в пункті пропуску "Грушів" черг немає.

Також немає черг у пунктах пропуску на кордоні з Угорщиною, Словаччиною та Румунією.

Як повідомлялося, станом на 22.00 середи в чергах перед пунктами пропуску на кордоні України з Польщею стояли 1055 автомобілів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували з дрона підлітка в Херсонській області, він госпіталізований – обладміністрація

Окупанти атакували дроном мікроавтобус в Дніпроперовській області, є загиблий

Рада підприємців при президенті розбилася по галузевим групам та обговорила з прем’єркою Програму уряду

Метро "Майдан незалежності" зачинять на День незалежності вранці, низку наземних маршрутів скоротять

Евакуації з небезпечних зон потребують близько 237 тис. людей - Мінрозвитку

Окупанти удвічі збільшили добову кількість обстрілів міст та сіл Донецької області, в Костянтинівці 2 загиблих

Короткочасний дощ пройде на День незалежності по всій Україні, повітря буде прохолодним

Окупанти завдали авіаудару по Ківшарівці Куп’янського району, постраждали дві мирні мешканки

Понад 7 тис маломобільних жителів Донецької області вже евакуйовано – обладміністрація

Окупанти пошкодили пожежно-рятувальну частину в Добропіллі Донецької області, ніхто не постраждав – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА