12:26 21.10.2016

Помер екс-гендиректор Запорізької АЕС Тищенко

1 хв читати
Помер екс-гендиректор Запорізької АЕС Тищенко

В'ячеслав Тищенко, що очолював Запорізьку атомну електростанцію (АЕС) в 2003-2016 рр., в п'ятницю помер на 68-му році життя, повідомила прес-служба станції.

У повідомленні зазначено, що за більш ніж тридцятирічний період роботи на ЗАЕС В.Тищенко був безпосереднім учасником пуску енергоблоків, становлення гіганта енергетики України і формування високопрофесійного колективу.

"Світла пам'ять про В'ячеслава Олексійовича Тищенка, талановитого, високопрофесійного фахівця-атомника, прекрасну людину, назавжди залишиться в наших серцях. Розділяємо з рідними та близькими біль і гіркоту непоправної втрати. Тужимо разом з вами", - йдеться в повідомленні.

Прощання з В. Тищенком відбудеться 23 жовтня в ДК "Сучасник" в Енергодарі.

Як повідомлялося, з 22 липня 2016 року В. Тищенко був переведений на посаду радника - постійного представника президента НАЕК "Енергоатом" на майданчику ЗАЕС.

Запорізька АЕС - найбільша в Європі атомна станція із встановленої потужності. Її шість енергоблоків ВВЕР-1000 побудовані за радянським проектом В-320. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в грудні 1984 року, шостий - в жовтні 1995 року.

"Енергоатом" є оператором усіх чотирьох діючих АЕС України. Експлуатує Запорізьку, Южно-Українську, Рівненську і Хмельницьку станції з 15 енергоблоками, оснащеними водо-водяними енергетичними реакторами, загальною встановленою електричною потужністю 13,835 тис. МВт.

Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА