Інтерфакс-Україна
14:44 21.10.2016

Правоохоронці здійснюють 20 обшуків у справі про постачання кабельної продукції "Укрзалізниці"

1 хв читати
Правоохоронці здійснюють 20 обшуків у справі про постачання кабельної продукції "Укрзалізниці"

Генеральна прокуратура, Служба безпеки та Національна поліція України проводять спільну операцію (одночасно 20 обшуків) із документування злочинів, пов'язаних із постачанням "Укрзалізниці" кабельно-провідникової продукції неналежної якості за завищеними цінами.

Як повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці в мережі Facebook, лише під час однієї закупівлі "Укрзалізниці" було завдано збитків на 23,8 млн грн.

Нині тривають обшуки і на підприємствах, і за місцями проживання фігурантів ОЗУ, і в підрозділах "Укрзалізниці", які цю продукцію в порушення технічних норм приймали.

В організаторів протиправної діяльності вилучено $1,5 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ТОК Gulliver можуть відкривати поетапно, проте дати ще не визначені

У Покровську українські військові південніше від залізниці проводять рейди для засідок та знищення ворога - ДШВ

Італія екстрадує до ФРН українця Кузнєцова, якого підозрюють у причетності до підриву газогонів "Північний потік" у 2022р., – ЗМІ

ОГП та СБУ скерували до Печерського райсуду Києва угоду з нардепом Христенком – ЦПК

Глава "Укренерго": Енергетики сьогодні набагато більше готові до найгіршого сценарію – блекауту, який виношує РФ

Російський суд засудив до довічного вісьмох обвинувачених у справі про вибух на Керченському мосту у жовтні 2022р.

Європарламент закликав ЄС взяти на себе більше відповідальності за європейську безпеку та підтримувати мир в Україні

Дебютний Санкційний саміт почав роботу в Києві у четвер

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився

"Укрзалізниця" запускає 11 нових поїздів та додасть 2 млн місць у далекому сполученні у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА