Інтерфакс-Україна
15:27 21.10.2016

В ЄБРР радять Україні запустити програму навчання держчиновників для покращення взаємодії з малим та середнім бізнесом

1 хв читати
В ЄБРР радять Україні запустити програму навчання держчиновників для покращення взаємодії з малим та середнім бізнесом

Україна має запустити програму навчання державних чиновників для поліпшення взаємодії держави з малим і середнім бізнесом, сказав голова представництва Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в Україні Шевки Аджунер на бізнес-форумі "Україна – країна підприємців" в Києві в п'ятницю.

"З боку держави, з боку органів влади було б гарною ідеєю створити навчальну програму, програму інформування для державних службовців, щоб вони краще усвідомили важливість підприємництва для економічного процвітання країни", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чоловік загинув на Харківщині через ворожий обстріл, під завалами може бути жінка

Представники США та Росії зустрінуться у Флориді для продовження переговорів щодо України – ЗМІ

Цивільний загинув через російський обстріл на Запоріжжі – ОВА

Противник посилив тиск на Дронівку, на окремих ділянках намагається форсувати Сіверський Донець – 7 корпус ДШВ

Уражено два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек на ТОТ Криму – СБУ

Ворог окупував за добу 12,6 кв.км на двох напрямках – DeepState

Петиція про єдиний колір утеплених фасадів житлових будинків у Києві не набрала необхідної для розгляду кількості голосів

Кабмін розподілив понад 100 млн грн на ремонт лікарень на Миколаївщині та Харківщині і будівництво укриттів в Запорізькій області

Кабмін: 1,5 тис. шкіл отримають від ЮНІСЕФ по 420 тис. грн на підготовку до зими та підвищення енергетичної стійкості

Кабмін виділив 147,8 млн грн на допомогу мешканцям села Березина, які постраждали внаслідок вибуху на підприємстві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА