Інтерфакс-Україна
10:25 26.10.2016

"Укрзалізниця" за 9 міс. 2016 отримала 1,2 млрд грн чистого прибутку за УСБО

2 хв читати
"Укрзалізниця" за 9 міс. 2016 отримала 1,2 млрд грн чистого прибутку за УСБО

ПАТ "Укрзалізниця" за підсумками січня-вересня 2016 року отримало чистий прибуток за українськими стандартами бухгалтерського обліку (УСБО) в розмірі 1,238 млрд грн, повідомило товариство в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Порівняльні дані за аналогічний період минулого року у звітності товариства відсутні, оскільки свою господарську діяльність ПАТ розпочало 1 грудня 2015 року.

Чистий дохід за зазначений період становив 48,889 млрд грн, собівартість реалізованої продукції - 44,481 млрд грн.

Крім того, підприємство отримало 2,578 млрд грн іншого операційного доходу і мало 6,408 млрд грн інших операційних витрат.

Адміністративні витрати і витрати на збут загалом становили 486,4 млн грн.

Суттєвими також були й інші доходи і фінансові витрати, які становили відповідно 5,255 млрд грн та 3,697 млрд грн.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" в 2015 році отримала 16,78 млрд грн чистого збитку за МСФЗ, що на 8,7% перевищує показник 2014 року. "Укрзалізниця" пояснює такий збиток курсовими різницями в 13,91 млрд грн, що виникли у зв'язку з девальвацією гривні.

Дохід від реалізації в 2015 році збільшився на 21,6% - до 60,13 млрд грн.

Фінансовий план "Укрзалізниці" на 2016 рік передбачає отримання чистого прибутку 96,8 млн грн за доходів 78,4 млрд грн. Чистий дохід заплановано в розмірі 74,7 млрд грн, зокрема від перевезення вантажів і пасажирів - 66,59 млрд грн, від допоміжного виробництва - 7,83 млрд грн.

Водночас у фінансовому плані "Укрзалізниці" на 2016 рік відсутнє уточнення щодо стандартів бухобліку.

У жовтні 2016 року голова ПАТ Войцех Балчун оприлюднив дані, згідно з якими "Укрзалізниця" очікувала за підсумками липня-вересня 2016 року чистого збитку в розмірі 990 млн грн, а за підсумками всього 2016 року - 4,136 млрд грн.

ПАТ "Укрзалізниця" забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця посідає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми будуємо Україну, у якої буде достатня сила й міць, аби жити в безпеці та мирі

Сьогодні і США, і Європа погоджуються: Україна ще не перемогла, але вже точно не програє, – Зеленський

Зеленський: Ми не надто віримо російським голубам миру, тому будемо покладатись на українські "Фламінго"

За понад тисячу днів війни РФ не змогла захопити більше 1% української землі – Зеленський

Ми прагнемо повернутися до мирного життя і знаємо: цього ніхто не подарує, це можна тільки вибороти - Зеленський

Одного дня відстань між українцями зникне, і ми знову будемо разом, як одна сім’я, як одна країна – Зеленський

Прем’єр Канади прибув в Київ в День незалежності України

За ніч знешкоджено 48 ворожих БпЛА із 72, є влучання у 10 локаціях

Світові лідери вітають Україну з Днем незалежності

Окупанти за добу втратили 910 осіб та 81 од. спецтехніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА