Інтерфакс-Україна
12:41 26.10.2016

Кабмін затвердив план святкування 100-річчя подій Української революції 1917-1921 рр.

1 хв читати
Кабмін затвердив план святкування 100-річчя подій Української революції 1917-1921 рр.

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо святкування 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам'яті її учасників, який передбачає спорудження монумента Соборності та пам'ятника главі Директорії та головному отаману Української Народної Республіки Симонові Петлюрі в Києві.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

"Цим проектом передбачається проведення заходів протягом 2017-2021 років за участю представників іноземних держав", - сказав міністр культури України Євген Нищук на засіданні.

За його словами, планується спорудження монумента Соборності та пам'ятника С.Петлюрі в Києві, а також монументів, пам'ятних дощок і пам'ятників у регіонах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Швейцарія уважно стежить за обговореннями в ЄС і Британії щодо можливості використання активів РФ – посол

Швейцарія може направити в Україну військових, якщо буде мандат від Радбезу ООН або ОБСЄ, – посол

У Харкові двоє дітей постраждали у ДТП за участю судді райсуда, їх шпиталізовано в тяжкому стані

В Києві будуть демонтовані пам’ятники Булгакову та Ахматовій – Київрада

Швейцарія готова стати платформою для переговорів щодо сталого та справедливого миру в Україні – посол

Кабмін ухвалив переговорні позиції щодо вступу в ЄС за Кластерами 4 і 5

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації наслідків російської повітряної атаки Одеси

Мінкультури внесло російського актора Агапова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА