Інтерфакс-Україна
11:44 27.10.2016

НАЗК закликає "Українські спецсистеми" посилити заходи для безперебійної роботи реєстру е-декларацій

1 хв читати
НАЗК закликає "Українські спецсистеми" посилити заходи для безперебійної роботи реєстру е-декларацій

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) закликало держпідприємство "Українські спеціальні системи", яке є адміністратором реєстру електронних декларацій майна чиновників, посилити заходи із забезпечення роботи системи е-декларування.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні НАЗК в четвер у Києві.

"Ми визнаємо, що заходи, які вживаються адміністратором реєстру, є недостатніми, і ми звертаємося з проханням вжити заходів для забезпечення безперебійного функціонування системи електронного декларування", - сказала глава НАЗК Наталія Корчак.

Також на засіданні було вирішено організувати до 30 жовтня цілодобове чергування представників НАЗК на підприємстві "УСС" і закликати саме підприємство також проводити цілодобову роботу щодо забезпечення функціонування системи е-декларування.

Крім того, відомство вирішило поінформувати Кабінет Міністрів про ситуацію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" повідомила про запровадження у прифронтових регіонах особливого режиму руху поїздів

В Чернігові тимчасово призупиняють подачу гарячої води

Подальше зниження граничної ціни на російську нафту і боротьба з тіньовим флотом змусять Росію бути більш відкритою до миру – Брусило

Затримано підозрюваного у вбивстві мера Сімеїза, вчиненому у 2013 році

Суд пом’якшив запобіжний захід для екссудді Тандира, який збив на смерть нацгвардійця на блокпосту

Село Кутьківка Харківської області під повним контролем Сил оборони України - 16 АК

УЧХ допомагав постраждалим від нічних повітряних атак РФ в Київській та Запорізькій областях

Посадовцям КМДА повідомлено про підозру в розтраті 4,5 млн грн на ремонті вул. Кирилівської

РФ отримає відповідь на удар по Запоріжжю – Зеленський

Україна презентувала в Брюсселі проєкт із концесії порту "Чорноморськ"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА