Інтерфакс-Україна
13:04 28.10.2016

Експерти Держприкордонслужби України відвідали спільний стратегічно-аналітичний центр із незаконної міграції в Німеччині

1 хв читати
Експерти Держприкордонслужби України відвідали спільний стратегічно-аналітичний центр із незаконної міграції в Німеччині

Делегація експертів Держприкордонслужби України для реалізації положень Концепції інтегрованого управління кордонами здійснила ознайомчий візит до Загального стратегічно-аналітичного центру із незаконної міграції Німеччини – GASIM.

"Під час візиту делегація ознайомилася з облаштуванням, нормативним врегулюванням діяльності та порядком функціонування аналітичного центру GASIM. Зокрема німецькими колегами представлено порядок діяльності підрозділу оперативної оцінки обстановки, на практиці продемонстровано роботу експертів правоохоронних відомств, що беруть участь у функціонуванні аналітичного центру на прикладі проведення загального аналізу нелегальної міграції громадян однієї з країн походження загрози", - йдеться в повідомленні Держприкордонслужби України.

Українські експерти відзначили оперативність і глибину аналізу завдяки всебічній та багатоаспектній оцінці ситуації експертами кількох відомств. "Слід зазначити, що висновки німецьких колег з оцінки міграційної ситуації збігаються з оцінкою експертів Держприкордонслужби", - додали в українському прикордонному відомстві.

У свою чергу, експерти Федеральної поліції оцінили діяльність Держприкордонслужби України та її кроки щодо подальшого розвитку.

"У результаті візиту обидві сторони відзначили ефективності співпраці між Держприкордонслужбою і Федеральною поліцією, а також висловили свої сподівання щодо подальшої плідної співпраці", - йдеться в інформації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА