Інтерфакс-Україна
13:18 28.10.2016

Один український військовий загинув, шестеро дістали поранень за добу в зоні АТО

2 хв читати
Один український військовий загинув, шестеро дістали поранень за добу в зоні АТО

У зоні проведення АТО на сході України за минулу добу загинув один військовослужбовець Збройних сил України, поранення дістали ще шестеро бійців, повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

"За минулу добу загинув один наш військовий, шестеро поранені", - сказав він на брифінгу в п'ятницю в Києві.

А. Лисенко поінформував, що на луганському напрямку було відносно спокійно: бойовики провели три обстріли, усі – з використанням легкого озброєння.

На донецькому напрямку НЗФ обстріляли позиції українських військових поблизу Авдіївки, шахти " Бутівка, н. п. Опитне

"Бойовики спробували приховати свої справжні наміри вибити сили АТО з займаних позицій в Авдіївці. Командування російсько-окупаційних військ задіяв для цієї операції кілька сотень бойовиків, кілька артилерійських батарей, а також БПЛА. Провівши артпідготовку із застосуванням 82-мм мінометів і 152-мм гармат, окупанти намагалися взяти наші позиції штурмом. Для відбиття нападу на передній край нашої оборони прибуло підкріплення. Бій завершився на нашу користь", - розповів А. Лисенко.

Потім бойовики продовжили обстріли позицій сил АТО з важкого озброєння, випустивши понад 300 снарядів.

Спікер Міноборони розповів, що бойовики обстріляли з важкого озброєння житлові квартали підконтрольного їм міста Макіївка. "Стрілянина здійснювалася з ворожих позицій, обладнаних в районі селища Мінеральне, Яковлівки і Ясинуватої", - сказав він.

Заглом за минулу добу на донецькому напрямку було 16 обстрілів, зокрема 14 - з важкого озброєння.

На маріупольському напрямку ситуація також залишається важкою. Більшість обстрілів з боку бойовиків сталося в Мар'їнці і Широкиному. Противник продовжує застосовувати важке озброєння, насамперед міномети, з яких у четвер випустив понад 200 мін. Також противник застосовував ствольну артилерію, БМП і снайперів. Загалом за минулу добу на маріупольському напрямку сталися 34 обстріли, половина з яких - з важкого озброєння.

ОСТАННЄ

ЦПД РНБО: безвізовий режим між РФ та Китаєм – це стратегічний канал для "повзучої" міграції в Сибір і на Далекий Схід

У Харкові внаслідок ДТП одна людина загинула, троє постраждали

Дрони ГУР атакували провідне військове хімічне виробництво у Пермському краї РФ - джерела

Перемога означає збереження суверенітету, незалежності, безпеку та вступ до ЄС, території 100% повернуться – Пінчук

В західних областях України очікуються пориви вітру 15-20 м/с – Укргідрометцентр

Сили оборони уразили Кірішський НПЗ у Ленінградській області рф – Стратком ЗСУ

ЄС дозволив Україні продовжити роботу над переговорними кластерами після завершення скринінгу 30 вересня

Для України вперше під час євроінтеграції країн буде застосована унікальна процедура, яка дозволяє не чекати згоди Угорщини – віцепрем’єр Качка

В Польщі зростає хвиля проросійських настроїв, і роль політиків – зупинити цю хвилю – Туск

Естонія продовжить підтримку українських військових на 100 млн євро – міністр оборони Певкур

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА