Інтерфакс-Україна
13:27 31.10.2016

Гройсман за розширення переліку зобов'язаних подавати е-декларації представниками держкомпаній

1 хв читати
Гройсман за розширення переліку зобов'язаних подавати е-декларації представниками держкомпаній

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за розширення переліку зобов'язаних подавати електронні декларації представниками державних компаній.

"Я думаю, що взагалі зараз необхідно розширювати перелік усіх тих, хто має подати такі декларації, це мають бути ті, хто не потрапив, насамперед представники державних компаній", - сказав він журналістам після відкриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine у Києві в понеділок.

Прем'єр зазначив, що абсолютна більшість задекларованого ним майна була зароблена за роки підприємницької діяльності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: Україна отримає позику, підкріплену бюджетом ЄС, в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки після виплат репарацій РФ

Мерц: Україна отримає позику від ЄС в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА