Інтерфакс-Україна
17:33 03.11.2016

Суд у Харкові заарештував антимайданівця

1 хв читати
Суд у Харкові заарештував антимайданівця

Київський районний суд Харкова заарештував до 1 січня без можливості внесення застави антимайданівця Єгора Логвінова, підозрюваного в закликах до повалення влади (ч. 2 ст. 109 КК України) і організації та активній участі в масових заворушеннях під час захоплення будівлі Харківської облдержадміністрації у квітні 2014 року (ч. 1 ст. 294 КК України).

"Суд задовольнив клопотання прокурора і визначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб", - повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області.

Як повідомлялося, в жовтні Київський райсуд Харкова змінив запобіжний захід стосовно С.Головачова та Є.Логвінова, підозрюваних в організації та активній участі в масових заворушеннях під час захоплення Харківської облдержадміністрації у квітні 2014 року (ч. 1 ст. 294 Кримінального кодексу України), встановивши для них можливість внесення застави.

У понеділок, 31 жовтня, після внесення застави було звільнено Є.Логвінова. Через кілька годин його затримали прикордонники і працівники СБУ під час спроби нелегально перетнути кордон із РФ.

У вівторок, 1 листопада, прес-служба прокуратури Харківської області повідомила, що Є.Логвінову оголошено підозру за ч. 2 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) КК України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА