Новинський вранці вилетів з України до Греції

Глава Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що народний депутат України Вадим Новинський (фракція "Опозиційний блок") у п'ятницю вранці полишив територію України – вилетів до Греції.
"За нашими даними, Новинський сьогодні вранці о 9.30 вилетів до Греції, в Салоніках із Жулян (аеропорт "Київ" - ІФ) своїм бортом", - сказав він журналістам в Одесі у п'ятницю, відповідаючи на відповідне запитання.
Як повідомлялося, 3 листопада, генеральний прокурор Юрій Луценко оприлюднив на своїй сторінці в соцмережі Facebook фотокопію подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутата В. Новинського.
Генпрокурор спрогнозував, що подання надійде до парламенту в п'ятницю, а наступного тижня буде розглянуто профільним комітетом.
Згідно з документом, нардеп підозрюється в перевищенні службових повноважень при незаконному позбавленні волі Олександра (Драбинко) - особистого помічника нині покійного предстоятеля Української православної церкви (Московського патріархату) Володимира (Сабодана) (ч. 2 ст. 146. і ч. 1 ст. 365 Кримінального кодексу України).
Сам В. Новинський заявляє про політичне підґрунтя кримінальної справи стосовно нього і запевняє, що не боїться зняття депутатської недоторканності. Він також запевнив, що не планує виїжджати з країни, однак на п'ятницю, 4 листопада, у нього заплановано поїздку на Афон.
Голова Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що у п'ятницю до парламенту надійшло подання на притягнення В. Новинського до кримінальної відповідальності. Він направив документ на розгляд регламентного комітету Верховної Ради.